Austrija

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
15:42, 27 liepos 2007 versija, sukurta LietuviskasProduktas (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: {{Wikipediapar|{{PAGENAME}}}} {|align="right" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="float: right; width:400px; margin: 0.4em 0em 0.4em 0.8em; background: #f9f9f9; border...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Šablonas:Wikipediapar

Oesterreichische Dummen  –  Austrijos piemenys
Izan Swastika.svg
Austrijos vėliava
Bad.png
Austrijos herbas, skant
Motto: "Mocartas yra mano vaiko tėvas"
Himnas: "Austrija žemiau visko"
Sostinė Vienuma
Oficialios kalbos Bavarų, italų, austrų, Australijos aborigenų
Vyriausybė Hitlerjungenas
- Prezidentas Volfgangas Teofilis Wocartas.
- Ministras Pirmininkas Georgijus Hiondelys.
- Princas Miręs.... .
Kariuomenė Karo ožiai.
Nacionalinis didvyris Volfgangas Amadėjus
Nepriklausomybė 1945 m. nuo Australijos Reicho
Valiuta Afrikas
Pagrindinė ūkio šaka Slidinėjimas.
Religija Mocartizmas.
Muzika Sena kaip Brazauaskas, kurta Mocarto Didžiojo.
Valgis Sniegas ir ledas.
Sportas Raitymasis ant žemės.
Dydis 250 kvadratinių metrų.
Populiacija Daug (beraščiai tiroliečiai sudaro daugumą, nemoka užsiregistruot, tad tikslaus skaičiaus nežinom... .
- Dominuojanti rasė Negrai.
Laikas Nuo aušros lig sutemų... .


Austrija, arba Australijos europos respublika yra valstybė pavakarių Europoje. Ją supa draugiškos šalys: Vokietija, Šveicorinė Šveicarija, Viengryja, Italijos makaronų Respublika ir Čekoslovenskija.


Istorija

"Už aukštų Alpių kalnų mes sukursim savo didžią valstybę." Rudolfas Špitleris, pirmasis prezidentas


Priešistorė

Šis istorinis laikotarpis yra labai paslaptingas. Sekant gerb. profesoriumi Aldlfusu Hitlerbadensu, Austrijoje jau nuo senų laikų gyvenę išimtinai vokiečiai. Tiesą sakant, jie gyvenę visur. Bet Austrijoje jų buvo daug. Ir vėliau jie tą savo žemę suvienijo ir pavadino Austrija, nes siaubingai mėgo austres. Austrių kiautų randama dar iki XIII a. pr. Kr.

Pirmieji Austrijos valdovai to meto bažnytinėje freskoje

Viduramžiai

Vienoje savo knygų prof. Hitlerbadensas yra rašęs, kaip sudėtingai klostėsi Austrijos viduramžiai. Tolesnį valstybės vystymąsi komplikavo netikėtas Australijos puolimas. Australai, pasinaudodami Europos tamsumu, apsiginklavę graužikais ir raiti ant kengūrų, užpuolė mažytę Austrių šalį. į pagalbą jai niekas neatėjo, nes austrės moterys buvo negražios, jų nieks į žmonas neimdavo, apskritai, Austrija buvo nesusipratimas, ir visos šalys troško jos žlugimo... žlugimo.

Bet jau XV a. įvyko revoliucija - ASustralijos jungas buvo panaikintas iki pat 1940 m., kada Australijos vokiečiai vėl pradėjo reikštis. Šalis suklestėjo. Buvo pradėta kurti kultūra, pasiekusi aukštumas XVIII a. (plačiau apie tai prof. Hitlerbadeno knygoje "Mano kava").

XVIII a.

XVIII a. Austrija iškilo kaip garbinga imperija, ten gyvenę čekai, slovakai buvo mal;oniai nutildyti (Šautuvo į smilkinį metodas), apskritai, byrėjo viskas per kraštus. Tuo metu gimė ir Mesijas, Muzikos Viešpats Sūnus, Volfgangas iš Amadėjos - Mocartas. vėliau už muziką jis buvo nukryžiuotas (na, bent jau jo priešininkų mintyse), trečią dieną kėlėsi iš numirusių ir vis dar gyvas koncertų salėse.

Bet tuo metu Austrijoje praidėjo baisi vidurių užkietėjimo epidemija, nusinešusi begalę aukų, ir šalis susidurė su vis gausėjančiais sunkumais - tiek viduriuose, tiek politikoje.


XIX a.

XIX a., kai kitose europs šalyse atsirado daug gamyklų ir kitokio gamtą teršiančio šlamšto, dieviškos kalnų ramybės nedrumstė joks dūmelis. Bet štai, Italijs šiaurėje pristatė fabrikų ir jie ėmė teršti imperatoriaus užuolaidas. Kiekvienas papildomas skalbimas daug kainuodavo, tad Jo didenybė nusprendė Italiją paspausti. To pasekmė - italija susivienijo, Austrija liko kvailio vietoj.

Po šių įvykių teko dėtis su Vokietija, po to ir su italija (kaimynai, žinot...). Bet kitos šalys naują sąjungą vėliau sužlugdys Pirmame pasaulės kare.

Karas ir taika

1914 m. Austrijos princas sugalvojo pavažinėt po provincijas. Tuo metu iš psichiatrinės klinikos buvo išleistas Gavrilas Principcius, nusipirkęs šautuvą ieškojo paukštelių pašaudyt. Argi jis kaltas, kad pasipainiojo princas ir princesė ir užstojo žvirblį? kulkos nesustabdysi, ji nušovė abu monarchus ir Austrija užpuolė Serbiją, o su ja ir Vokietija.

Kitos Europos šalys buvo pasirašę Paukščių šaudymo koncepciją, tad užsdimanė ginti medžiotojus. Ir prasidėjo karas. Jis baigėsi 1918 m., o nuo jo nukentėjo labiau Vokietija, nei Austrija. Bet iš austrijos atėmė visas žemes, ir palijko tik lopinėlį... Tada įsikišo australai, jie pradėjo veikti.


Anšliusas ir WW2. Šiandiena

1933 m. australai į sostą pasodino Hitlerį ir į astrijos sostą - nukvaišusį kitą fašistą. Bet šalys susijungė tik 1938 m. spaudžiant australams. Jų dėka šalis prisijungė prie VagiesTijos , t.y. Vokietijos, ir po kurio laiko turėjo kariaut vėl. Šį kartą su visais kitais - praktiškais tais pačiaios priešais ir vėl. Ir šį kart Vokietija karą prakišo, Austriją atskyrė, ir iki šioliai ji vienui viena, glaustosi tarp Alpių.


Ekonomika

Austrija, kad ir jūros neturėdama, nesuka sau galvos, mat šalia esantė Slovėnmija jai tarnauja praktiškao nemokamai, o jūra jau ji pasiekia. Detalesnė info:

 • Eksportas: 100000 Baltarusijos rublių;
 • Importas: 2000 latų.

Valiuta: oiras ("euras"), finansų centras: Madagaskaras.


Demografija

Gyvena daug visokių "svieto perėjūnų". Prof. Hitlerbadensas nurodo tokius skaičius:

 • Vokiečių - 99 procentai,
 • Valkatų - 1 proc. (Valkatos - visi užsieniečiai. oi pasipūtę tie austrai, ar ne?).

Daugiau skaitykite A. Hitlerbadenso knygoje ""Austrija ir Kaip ją pažinti. Trumpas vadovas nacistui." Berlin, 1933


Armija

Austrijos kareiviai, priklausantys Hitlerjungeniosterreicho grupei

Austrijos armiją, sekant profesoriumi Gjuobelsiu, sudaro 30 000 narių. Tiksliau išsireiškus, pamatavus ir patampius esamą padėtį, teigiama, jog ją sudaro:

 • 15 000 gerai ginkluotų karo ožių
 • 10 000 apginkluotų slidininkų;
 • 5 000 Hitlerjungeniosterreicho berniokų. (Žr. paveikslėlį).


Politika

Austrija priklauso Europos Išskyrai, Pasaulio Pirkimo organizacijai.

Ją valdo ponai ir ponios, o juos renka žmonės ir karo ožiai. Apskritai, valdo visai neblogai, kaip yra išsireiškusi profesorė Braunytė, cituojam, "ir tada mažasis Adolfiukas prisysiojo", oi , ne ta citata, "visai gražu žiūrėt į tuos politikus, beje, mūsiškiai gražesni".


Išnašos

Dalis šio straipsnio neapsiėjo be didžiai gerbiamų mokslininkų, profesorių - Adolfuso Hitlerbadenso, Gjuobelsio, Evos Braunytės ir Mindaugos Murziaus veikalų:

 • Adolfus Hitlerbadens. Mano kava. Berlin, 1973;
 • Adolfus Hitlerbadens. Austrija ir Kaip ją pažinti. Trumpas vadovas nacistui." Berlin, 1933;
 • Gjuobels. Au! Rija!. Muenchen, 1987;
 • Eva Braunytė. Austrija ir austrai. New York, 1999.