Šikna

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search

Oi!!! Galbūt Jūs ieškojote One.lt?

Šikna - tai ne kas kita, o svarbiausia žmogaus kūno dalis. Ji žymi ne tik tuo, kad yra vienintėlis kelias išmatoms pasišalinti, ir galbūt dėl tos priežaties tapo seksualumo simboliu. Juk per šikną išeina ir oras, ir dujos, ir dar kai kas netgi gali ir įeiti!

Kas YRA šikna[keisti]

Moteriškės antras galas

Trumpai tariant, šikna yra burnos antrininkė, tik priešingoje kūno pusėje (ne pakaušyje, žioply). Jos daug kuo panašios:

  • abi gali ir prasižioti, ir susičiaupti;
  • abi gali skleisti garsus;
  • abi gali smirdėti;
  • abi gali įžeisti.

Taigi, šikna yra tarsi mūsų antroji burna, kurią taip oat turime valyti ir tausoti, kad ji mums gerai tsrnautų ir senatvėje.


Kas NĖRA šikna[keisti]

Kad ir kaip būtų keista, čia ne šikna

Tylėk, šikna tu

~ Tipinio Lietuvos vyro žodžiai savo žmonai

Nors liaudyje priimta daugelį dalykų pavadinti šikna, dažniausiai stengiantis išreikšti nepasitenkinimą jais, visgi ne visa, kas mus supa yra šikna. Būtina įsidėmėti, kad šikna yra žmogaus kūno dalis po stuburu, sudaryta iš dviejų žandukų ir tarpelio tarp jų. Norint įsitinkti, ar norimas šikna pavadinti objektas iš tiesų yra šikna, galima į jį įkišti kokį ilgą medinį ar metalinį daiktą. Jeigu išgirsite riksmą, tai ten turbūt ir yra šikna. Jeigu, nuo jos dar dvokia, būkite tikras, jūs žiūrite tiesiai į šiknos centrą!

mmmm... Paskrudus šikna!!!