Alus

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Pereiti į navigaciją Jump to search
Studentų alaus gėrimo čempionatas

Alus - negazuotas alkoholinis gėrimas, naudojamas atsipalaidavimo tikslams.

Aprašymas[keisti]

Veikimas

Viename laše alaus (maždaug 30 g) yra apie 0,05 mg denaturuoto etilo spirito, kuris priklauso antihistamininių, antipachmelininių preparatų grupei. Alus tiekamas į rinką 0,3l arba 0,5l pakuotėse su etiketėmis. Pachmielas tai per stiprus kūno imuninės sistemos atsakas į žalingus faktorius. pachmielas gali atsirasti pvz. ilgai klausantis ką kalba žmona arba uošvienė. Tam kad palengvinti pachmielo simptomus, tartautinė gydytojų asociacija pataria nuolat vartoti alų.

Terapinės indikacijos

Alus vartojamas suaugusių ir vaikų, 4 metų ir vyresnių pachmielo simptomams šalinti ir jų profilaktikai. nėra specialių nurodymų kaip preparatą naudoti pagyvenusiems žmonėms. Jaunesniems kaip 4 metų vaikams naudoti kartu su degtine negalima. Jei esate neščia, prieš pradėdama vartoti alų - parūkykite.

Vairavimas ir mechanizmų valdymas

Nėra nustatyta, kad nedidelis laikinas sudirginimas įkalus butelį alaus sukeltų didesnio laipsnio regėjimo sutrikimą. Tačiau pastebėta, jog išgertas butelis alaus padidina transporto priemonės greiti vidutiniškai 30 procentu.

Vartojimas su kitais gėrimais

Ligi šiol nėra žinoma apie sąveiką su kitais gėrimais ir/ar maisto produktais. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų gėrimų įskaitant įsigytus kioske, galite ir toliau pastoviai gurkšnoti alų.