BK traderR

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Peršokti į: navigacija, paiešką

BK_traderR - legendinis Lenkų kilmės barsuko ir žmogaus mišrūnas, kurio epiniai žygdarbiai yra apdainuoti Lietuvių dainių tautosakoje. Tikslus jo amžius nežinomas, tačiau iš mykiančio balso galima spręsti, kad malalietka (10 - 12 m.)

Gyvenamoji vieta. Legendomis apipinta BK_traderR (toliau "BK" aut. past.) gyvenamoji vieta yra daug maž žinoma visame pasaulyje. Tai apytiksliai 2,5 Gb užimanti teritorija pavadinimu "Perfect world" kompiuterio "C:" direktorijoje, papkėje "Games". Ją galima rasti tarp gerai žinomų ir pagal nutylėjimą neįvardijamų papkių "Gay p0rn" ir "My shmexy nude photos using dildo".

Žygdarbiai. BK - geriausiai žinomas pasaulyje įvairių gyvūnų tvirkintojas. Labiausiai išgarsėjęs trijų dalių epas "Gyvūnų valdovas: fenikso krušėjų brolija". Tarp paminėtinų faktų yra visiems gerai žinomas 7 valandų mūšis "Secret Passage" teritorijoje, kuomet BK, pasitelkęs šviežiai išprievartautą storą vyriškį, (plačiau žinomą Gerkulesų košės pavadinimu) didvyriškai nugalėjo du klerikus (abu buvo pasiekę net 30 levelį). Po mūšio žemė liko nuklota storojo vyriškio išmatų krūvelėmis ir paties BK ašaromis, mat Gerkulesas buvo iš vakaro užvalgęs raugintų kopūstų, nuo kurių išmatos skleidė radiacinį foną.

Apdovanojimai - 1475 metais BK buvo apdovanotas penktojo laipsnio garbės nevykėlio ordinu už garbingo Lenkiškojo ryžaspalvio barsuko vardo skleidimą pasaulyje. - 1685 metais BK gavo specialiąją 1700 coins'ų premiją už atkaklų darbą švarinant pasaulį nuo 30 level'io cleric'ų, kurie, kaip žinia, savo neįtikėtinais dieviškosios apvaizdos sugebėjimais kelia grėsmę visam venomancer'ių - satanistų kultui. - tais pačiais metais BK gavo diplomą už seksualiausio užpakaliuko turėjimą, tuo sukeldamas ovacijas pasaulio gėjų bendruomenėje. Po kelių mėnesių jam suteiktas Šventojo Žydrūno penktojo vardas, o taip pat padovanota Svarovskio kristalais inkrustuota metro ilgumo vyriškojo lytinio organo butaforija, kurią jis kaip mat insigrūdo išangėn, ir pasididžiuodamas nešioja iki pat šiol. - nuo to laiko BK nebegavo nei vieno apdovanojimo, nes jau 425 metus nešiojamas dildo subinėje sukėlė pūlingą vidurių užkietėjimą. Ši baisi liga skleidžia vėmalų, smegmos ir pachmielingo šūdo smarvę, todėl nei vienas asmuo prie BK nepriartėjo per 3 kilometrus jau daugybę metų.

Dabartis BK retsykiais vaidenasi gėjų paraduose, tačiau didesnio dėmesio nesusilaukia. Vis dar prievartauja storąjį Gerkulesą ir Feniksą. Jis taip pat lanko Anoniminių šiknabirbių būrelį, kuriame lanksto iš popieriaus gerves, bei mokosi rodyti fokusus su jūrų kiaulytėmis ir degtukais.