Cristiano Ronaldo

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search
Ronaldo, suteikiantis sportinį malonumą komandos draugui

Cristiano Ronaldo(g. 1985 m. Portugalijoje) - Anglijos futbolo komandos klubo Manchester United šokanti balerina, žaidžiantis puolamojoje grandyje. Jis vienas iš komandos lyderių, savo ašaromis ir maldomis galintis pozityviai nuteikti tiek trenerį, tiek komandos tailandietiško masažo specialistą.

Priešingai, nei yra iš jo pasišaipoma, jis nėra gėjus, jis tik panašus į gėjų, todėl merginos ir moterys jo nuotraukas pasikabina miegamuosiuose, kai vyrai jį išvydę sapnuoja baisiausius košmarus. Nors laikomas seksualinių mažumų simboliu, jo cimbolai tarp kojų apdraust 100 milijonu doleriu.

Dėl savo sugebėjimų pralįsti pro priešininkus, jiems nežinant, vadinamas balerina. Jis nuolat kviečiamas į žymiausius baleto teatrus, kur kviečiamas atlikti Hamleto meilužės vaidmenį.

Pasiekimai[keisti]

2008 metais padėjo komandai iškovoti UEFA čempionų auksinio puoduko trofėjų. Nors per lemiamą baudinių seriją vietoj to kad spirtų į vartus, jis apspjovė vartininką, jis pripažintas gražiausiai apsiverkusiu futbolininku ir gavo auksinę tiūtę.