Forsai

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Peršokti į: navigacija, paiešką

Forsai yra paprasčiausia sub-kultūra kuri pradėjo veistis kaip ištvirkę triušiai jau nuo kokių 2005 metų. Žodis "Forsas" kilo iš angliško žodžio "Force" kuris reiškia galią, jėgą arba vierchavimą prieš visus kitus, kurį visi forsai tik įsivaizduoja.

Eiliniai lietuvos forsai.

Stilius[keisti]

Forsai nešioja treningus, sportinius batus, ir visokius pigius papuošalus, kurie žiba auksu, tačiau, tai yra tiktai pigus geležis. Visi rūbai pas juos yra tos pačios firmos. O firmos būna "Nike", "Adidas", "Puma". Tačiau, forsų būna dviejų rūšių; turginiai forsai ir parduotuviniai forsai. Turginiai forsai nešioja pigius treningus iš Gariūnų arba kito turgaus (už kokią 10 LT) kol parduotuviniai forsai nešioja kiek brangesnius treningus (už kokią 15 LT). Jie tarpusavį kariauja, dėl kuris yra kietesnis; ar tas kuris perka treningus iš turgaus ar parduotuvės. Bet mūšiai yra visiškai nereikalingi ir juos daro veltui. Sub-kultūra kilo iš Skinų (Skustagalvių), todėl jie vaikšto beveik pliki arba su 3 dydžiu nutrimeriuotais plaukais.

Gyvenimo būdas[keisti]

Forsų gyvenimas yra toks: Muštynės, Kebabai, "Siemkos", Pigus alus iš "bambalių" ir treningai. Forsų intelekto lygis siekia iki daugiausiai 20 lygio. Tie visi, kurių lygis yra tik iki 10, visi sėdi Lietuvoj, vagia telefonus iš vaikų arba bobučių, vairuoja antros kartos VW Golf ir niekur nedirba. O protingesni, kurių IQ yra nuo 11 iki 20 gyvena Anglijoj ir dirba fabrike. Vairuoja 4 kartos VW Passat arba Golf ir daro visokias nesamones tenai. Kalba su policininkais lietuviškai ir taip toliau.

Forsų restoranas. Kitiems tai tik pigi užkandinė, bet pagal forsus, čia vaikšto tik elitas.

Prisiveisimas[keisti]

Forsai pradėjo veistis 2005 metais Panevėžyje, kur ir buvo parašyta Forso Biblija, kurios taisyklių reikia laikytis. Forsai 2007 pradėjo reikštis ir Kaune, o per krizę, jau ir Anglijoj, kur buvo sukurtas naujas žodis "Chav", kuris apibūdina tokius žmones kaip forsus. Anglai nuo tada pradėjo praktikuoti forsų gyvenimą ir stilių, bet iškalba pas anglų forsus buvo visiškai kitokia negu pas lietuvių forsus. Dabar, forsų banga yra galima ir Amerikoj.