Homeras Simpsonas

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Pereiti į navigaciją Jump to search

Homeras Jay'us Simpsonas yra tipiškas amerikietis šeimos vyras, kuris yra 398 alaus prekių ženklų visame pasaulyje, įskaitant Skol, akcininkas. Homeras laimėjo Nobelio taikos premiją, kai JAV pristatė įstatymo projektą, pagal kurį būtų uždrausta Panamos, Kosta Rikos, Bolivijos ar Paragvajaus grupės „muzika“, bet kam tai rūpi, RBD. Jis dažnai viešai reiškia seksualines fantazijas, o kai kurios iš jų buvo įrašytos ir paskelbtos internete.

Homeras Simpsonas taip pat yra vienas garsiausių istorijos filosofų, frazės „Kodėl aš turiu tris vaikus ir neturiu pinigų“ autorius? Kodėl aš negaliu turėti vaikų ir trijų dolerių? Gali turėti visus pasaulio pinigus, bet niekada nenusipirksi dinozauro. Kodėl aš turėjau gimti tėvu? tapo keliais pasaulio perlais, demaskuojančiais tokias frazes kaip Nepriklausomybė ar mirtis, kad žmonės pagaliau pabudo ir suprato, kad frazė per kvaila ją taip pašventinti, pakeičiant Homero frazėmis.

Homeras pasakoja žmonai, kad ketina dirbti atominėje elektrinėje, bet iš tikrųjų jis veža vieną iš profesoriaus Frinko daiktų į Meksiką, kur jis yra profesionalus imtynininkas, mirtingiausio smūgio pasaulyje autorius ir antrasis. Meksika, kurios specializacija – pasmaugimo turbinacija, galinti nužudyti žmogų per kelias sekundes. Homeras po kraupios patirties atominėje elektrinėje nusuko visus plaukus, daugelis sako, kad jis priaugo svorio persivalgęs kiaulienos kotletų ir spurgų, tačiau tiesa ta, kad jis valgė Barrel do Chaves.

Homerui patinka: Marge (dėl silikoninių implantų), Lisa (nes išmokė jį skaičiuoti iki 3) ir Moe (dėl alaus). Tiesa ta, kad Homeras uždirba 50 000 realų per mėnesį, tačiau didžiąją jų dalį išleidžia alui ir spurgoms, taip pat sutaupo 1,5 cento sąskaitoms apmokėti ir šeimai išlaikyti.

Zeichen 101.pngŠis straipsnis yra nebaigtas. Straipsnis yra trumpas ir prašo papildymo.