Jėzus Kristus Superžvaigždė

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Peršokti į: navigacija, paiešką

Jėzus Kristus Superžvaigždė - antikos laikų gitaro būgninkas, laikomas kriščionių religinio muzikinio stiliaus pasekėju ir pradininku. Taip pat hipis, jo garbei yra sukurta daina "Jėzus Kristus buvo hipis"

Vaikystė[keisti]

Manoma, kad jis gimė maždaug 1 metais, istorikai neranda tikslių duomenų nes Jėzaus asmens gimimo kortelė buvo panaudota gamtiniams reikalams. Jėzaus motina ir tėvas buvo plačiai apylinkėse žinomi vegetarai ir propogavo laisvo gyvenimo būdą. Gimė nedidelio prekybos centro sandėliuke, greta neišparduotų įvairaus paskirties daiktų. Motina ir tėvas, keliaudami po apylinkes, girdėjo dar negimusio kūdikio taktą, o apsireiškęs Angelas, išpranašavo jam sėkmę Antikosvizijos muzikantų konkurse. Jėzaus gimimą nušvietė ryškios žvaigždės, kurios, tuo metu populiarios liaudies muzikos grupės "ŽAGSĖK" lyderį Karalių, pravarde Ezopas ir jo 2 mokinius, prie ką tik gimusio naujagimio lopšio. Išlikusių šaltinių apie jo vaikystę yra labai mažai, žinoma tiek kad padėjo tėvui auginti kopūstus ir morkas, o salaukęs pilnametystės buvo pašventintas mineraliniu vandeniu.

Ankstyvoji karjera[keisti]

Sulaukęs maždaug 30 metų, pradėjo savo solinę karjerą. Nusiderėjęs turguje Afrikos papuasų genties būgną, savo karjerą pradėjo grodamas savo kūrybos dainas. Žmonės girdėdami jo stebuklingai sklindančios muzikos garsą tapo jo pasekėjais, o 12 beat-box'erių tapo jo nuolatiniais pagalbinkais.

Pripažinimas[keisti]

Sulaukęs pripažinimo Nazarete ir jo apylinkėse ėmė kalbėti apie atliekamos muzikos skleidžiamus stebuklingus grasus. Atsirado liudytojų, kurie teigė prisikėlę iš numirusiųjų ar pagiję nuo nepagydomų tais laikas ligų kaip sloga, ar pėdos grybelis. Provincijos direktorius, mokslo ir meno reikalams, tai išgirdęs jam siųsdavo pakvietimus į jo dvare vykstančius renginius "Tusofke non-stop", kad galėtų artimiau susipažinti, bet nesulaukė jokio atsakymo.

Mirties bausmė[keisti]

Užsirūstinęs provincijos direktorius mokslo ir meno reikalams, papirko jo artimą draugą beat-boxerį Judą, kad šis padarytų galą naujos superžvaigždės karjerai. Po paskutinės Jėzaus repeticijos, pastarasis buvo siumtas ir apkaltintas naudojantis per koncertus fonogramą. Buvo paskelbtas nuosprendis - mušti bugną iki išsekimo, Jėzus po 125 valandų iškeliavo į Tėvo namus, ištaręs paskutinius žodžius "Do-Re-Mi, kuris esi danguje, atleisk jiems, nes jie nežino kur pridarė".

Prisikėlimas[keisti]

Po jo mirties, likę beat-boxer'ių sugrįžo į didžiąją sceną su nauja programa "Jėzus Prisikėlė", kurio garsai, plitę iš lūpų į lūpas, tapo religiniais hitais ir skamba ligišiol.