Kibirų planeta

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search
Ateiviai iš Kibirų planetos jau pasiruošę invazijai į Žemę

Kibirų planeta (Kartais vadinama Nibiru, X-Planeta) - planeta, esanti kažkur anapus. Slaptasis agentas Malderis teigia kad ji su krentančio kibiro triukšmu atbildės į žemę, sukeldama masines katastrofas, tokias kaip kaip vyrų menstruacijas, akvariumų išsiliejimą, bus jaučiama trauka uošviams ir Seimo nariams. Ši planeta, pasak slaptojo agento ir jo pasekėjų, atkibiriuos maždaug 2012 metais.

Taip pat, pasak jų, priartėjus šiai paslaptingai planetai, maždaug 3 metrų, būtybės, panašios į vėžliukus nindzes, kosminiais laivais, sukonstruotais iš VF Golf atsarginių detalių, nusileis reikalauti aukso, savo planetos biurokratų išlaikymui. Tačiau pensininkai, vieni auginantys vaikus, našlaičiai turėtų būti ramūs, taip pat turintys auksinius dantis ir asmenys turintys kraujo donoro pažymėjimą, jie nėra įtraukti į slaptąjį sąrašą.

Planetos atkibiriavimas išpranašautas dar senovės majų kunigų. Šiuolaikiniai dvasininkai nepripažįsta planetos egzistavimo, nors padaugėjus darbo krūviui prie klausyklų, pinigai pilami kibirais ir per atsisveikinimo su žmonija egzistavimo koncertus, deginami su raganomis ant laužo.

Kadangi planetos priartėjamas neišvengiamas, išvengti to - neišvengiamybė.

Nuorodos[keisti]