Kristaus kūnas

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Peršokti į: navigacija, paiešką

LastSupper

Pasaulis pilnas nuodėmių ir daugelis religijų siūlo įvairiausius būdus, kaip iš jų išsivaduoti. Krikščionybė žymi tuo, kad išpopuliarino nekaltos aukos metodą, kai (pageidautina) kuo nekaltesnis pasiaukoja ar yra paaukojamas vardan nusikaltėlių minios. Įkvėpta šios idėjos krikščioniška organizacija "Sanctus Corpus Deus" jau nuo pat 458 metų siūlo visiškai unikalias, realias ir apčiuopiamas priemones, kaip nuo Paskutinio Teismo galėtumėte išsigebėti ne tik jūs, jūsų šeima, bet ir ištisos žmonių grupės, tautos. Jėzus buvo nukryžiuotas ir paliko ryškų pėdsaką žmonijos istorijoje. Ir kalbama ne tik apie jo mokymą, o apie palikuonis. Jėzus turėjo tris dukras (Marija, Izadekielė ir Aulė) ir du sūnus (Jokūbas ir Izamedekas). Po nukryžiavimo Jėzaus šeima buvo išvežta iš Izraelio ir saugoma specialiai sukurtos organizacijos "Christus Secretum Defendo" slaptavietėse. Kad išsaugoti dieviško kraujo grynumą, organizacija griežtai prižiūrėjo ir leido Jėzaus vaikams lytinius santykius (susilaukiant palikuonių) tik tarp jų pačių, kaip kad žmonijos pradžioje - jeigu psisiminsime Bibliją, žmonija prasidėjo nuo kraujomaišos. Dėka to iki šiandien išliko ir saugomas iki šių dienų beveik nepakitęs dieviškasis Kristaus genas. Nuo 1224 metų buvo įkurtas specialus Jėzaus palikuonių veislynas "Christus Sus Agri" nedideliame Prancūzijos kaimelio Canin Ferme požemyje. Apie 1925 m. veislynas buvo perkeltas į specialią Vatikano mokslinę laboratoriją XM8. O nuo 1970 metų, dėka modernių klonavimo technologijų, "Sanctus Corpus Deus" veiklos rezultatai tapo prieinami ne tik siauram religinės hierarchijos ratui, bet ir plačiajai publikai. Nuo to laiko per metus užauginama apie 30 Jėzų, skirtų įvairiems ritualams - aukojimui, kepiniams, vynui ir pan.. Jėzai yra auginami ir specialiai apmokomi iki 33 metų. Jie supažindinami su savo misija, tiki, kad yra Dievo vaikai, ir pasiruošę pasiaukoti už jus, kad tik susitiktų danguje su savo Tėvu. Jums nereikės niekuo rūpintis ar įkalbinėti mūsų Jėzų nusižudyti – jis lauks savo mirties, kaip išsivadavimo ir palaimos. Iš "Sanctus Corpus Deus" nusipirktas Jėzus pats jums paaiškins, kaip geriausia būtų atlikti jo paties aukojimo ritualą, pats nusineš kryžių iki jūsų pageidaujamos vietos ir išsikas duobę kryžiui. Jums reikės tik paimti į rankas plaktuką, prikalti jį prie kryžiaus ir stebėti mirtį. Už papildomą mokestį jūsų akivaizdoje tai gali atlikti ir "Sanctus Corpus Deus" žmogus. Tad jeigu pavogėte, nužudėte, vykdėte masinį genocidą, prievartavote... ir vis dar jaučiatės kaltas bei norite išsilaisvinti nuo nuodėmės - užsisakykite 33 metų Jėzų ir nukryžiuokite jį užmušdami. Pirkėjams urmu taikomos 50% nuolaidos mediniams kryžiams ir vinims.


Gentainio ar priešo suvalgymo paprotys, norint taip perimti jo galias ir išmintį, turi senas ir gilias tradicijas. Kaip mes liečiamės prie mylimo žmogaus burna, lyg norėdami jo paragauti, užpildyti juo save, taip per amžius krikščionys išlaikė šį seną mūsų protėvių paprotį, perduodami iš kartos į kartą. Valgydami paties Dievo kūną ir gerdami Jo kraują, jie nebijo mums visiems parodyti, kad giliai viduje vis dar glūdi civilizacijos nepajudinamas protėvių palikimas. Krikščioniško sugebėjimo saugoti senas tradicijas gali pavydėti bet kuris paskui modernius mokslus, kaip vaikas paskui menkaverčius blizgučius, lakstantis žmogus. Amžina yra tiktai Dievo Meilė. Paskutiniu metu pasirodė daug sukčių, teiginačių, jog atlieka analogiškas paslaugas. Neapsigaukite. Jie tiesiog apsvaigina narkotikais bomžus ir pasakę, kad reikės dalyvauti teatro vadinime, parduoda juos nieko nenutuokiantiems klientams. Kartais bomžai turi gimines, todėl nužudę tokį galite atsidurti net teisme. Tikras ir kokybiškas paslaugas garantuoja tik kompanija - "Sanctus Corpus Deus", dar nuo 1408 metų sertifikuota Vatikano.

Lietuvoje "Sanctus Corpus Deus" atstovauja padalinys "Jėzaus Žodis"

Sulaukę 33 metų ir nepaaukoti Jėzai neiššvaistomi perniek. Nepanaudoti ant kryžiaus po 33 metų Jėzai praturtina kiekvieno save gerbiančio kunigo bažnytinius paplotėlius. Su "Sanctus Corpus Deus" Jėzaus mėsa žodžiai "Kristaus kūnas" įgis visiškai kitą prasmę. "Sanctus Corpus Deus" kompanija siūlo rinkinę Jėzaus mėsytę už prieinamą kainą: 1 kg tik $30.000. Jos jums užteks ilgam ir patenkins pačius įvairiausius poreikius - žalia, marinuota, rūkyta, vytinta, dešros, pjaustiniai. Rekomenduojamos proporcijos paplotėliams 3 gr Jėzaus mėsos į 3 kg tešlos.


Iškilus klausimams dėl mėsos galite kreiptis žemiau pateiktais mėsos degustatorių adresais. Jie turi didelę patirtį ir galės atsakyti į visus jums rūpimus klausimus:

Generalinis direktorius

Generalinis direktorius: Aurelijus Stravinski Kristaus kūną valgo nuo pat vaikystės. Profesionaliu mėsos degustatoriumi dirba 52 metus. [email protected]

Generalinio direktoriaus pavaduotojas

Generalinio direktoriaus pavaduotojas: Zigmas Kaukėnas Kristaus kūną valgo nuo pat vaikystės. Profesionaliu mėsos degustatoriumi pradėjo dirbti iškarto po Leningrado blokados. Profesionaliu mėsos degustatoriumi dirba 68 metus. [email protected]

Komercijos direktorius

Komercijos direktorius: Tomas Bertautas Kristaus kūną valgo nuo 1966 metų. Profesionaliu mėsos degustatoriumi pradėjo dirbti įstojęs į krikščionišką Septintos Dienos Adventistų organizaciją "Kartu valgykime Kirstų". Profesionaliu mėsos degustatoriumi dirba 22 metus. [email protected]

Per daugelį metų "Sanctus Corpus Deus" klientais tapo daug garsių žmonių (žemiau pateikta keletas atsiliepimų):

Per daugelį metų mūsų klientais tapo daug garsių žmonių. Čia galite pasiskaityti keletą atsiliepimų:

 

"Mūsų tauta kelis dešimtmečius vykdė genocidą, žudėme ištisus kaimus. Ačiū šiai kompanijai už galimybe išpirkti savo nuodėmes. Po to, kai visi nužudėme Jėzų ir apdėję padangomis jį sudeginome, į mūsų širdis atėjo ramybė ir atleidimas"

Ugandos Ministras: Mdeku Adabesi Kongu

 

"Aš užsisakiau net 2 Jėzus. Pirmą užmušiau vien dėl to, kad visada labai norėjau užmušti Dievą. O antrą užmušiau jau po to ir dėl to, kad norėjau išsivaduoti nuo nužudymo nuodėmės, kai užmušiau pirmą Jėzų"

Rašytojas, mokslininkas: Richard Dawkins

 

"Vogiau ir plėšiau visą gyvenimą. Nužudžiau ne vieną verslo partnerį su visa jo šeima ir vaikais. Ačiū jums, kad suteikėte progą išsivaduoti nuo nuodėmių. Po to, kai prikaliau prie kryžiaus jūsų Jėzų, mano gyvenimas nušvito naujomis spalvomis ir slegianti kančia už nuodėmės išleliavo kartu su Jo dvasia."

Rusijos verslininkas ir milijardierius: Serioga Bidlanovas

 

Jaunystėje priklausiau Hitler-Jungendui. Dėl to, kuo ten užsiiminėdavau, jaučiausi kaltas iki šiandien dienos. Todėl iškarto, kai galėjau sau leisti, nusipirkau už organizacijos pinigus vieną Jėzų ir nukryžiavau jį. Dievo keliai tikrai paslaptingi ir nežinomi. Tik Dievo logika gali padaryti įmanomu žydų naikinimo nuodėmės išpirkimą... užmušant dar vieną žydą.

Popiežius: Jozeph Ratzinger

 

Nukariavau visą Europą. Net Rusijoje pavyko keletą milijonų slavų užmušti. Nusidėjau. Bet prieš pat karo pabaigą sužinojau apie jūsų teikiamą aukos paslaugą. Užsakiau vieną Jėzų sau, kitą - Gebelsui. Bunkeryje pirma nušoviau savo žmoną, paskui užmušiau Jėzų. Manau, kad dabar galiu drąsiai stoti prieš Dievą su ramia sąžine.

Adolfas Hitleris; Suomija 1976 m.