Mažeikiai

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Peršokti į: navigacija, paiešką

Mažeikiai- tai mažas miestelis (didesnis už Židikus) kurį garsina UAB Mažeikių nafta. Be šios smalos perdirbimo įmonės vargu ar kas žinoti apie šį nuostabų valstybės ir policijos pamirštą miestelį. Mažeikiai pirma karta buvo paminėti kai 1582m. prieš Kristų forsai begerdami "mažai keikėsi". Kadangi forsai nesupranta sarkazmo tai taip ir užsifiksavo toks pavadinimas.

Šiame mieste vietoj upių teka nafta ir tai dažnai traukdavo žydus ,bet jais atsikratyti buvo ganėtinai lengva ,kadangi jie vogdavo "Mažai besikeikiančių" žmonių naftą juos tereikėdavo padegti. Ši sistema puikiai veikė iki kol Šv.Hitleris nepaskelbė autorių teisių pažeidinėjimo.

XXI a. pradžioje turistai ,kitaip dar vadinami dalbajobai nusprendė ,kad miestui reikia atsinaujinimo ir pastatė prie žydų butelių taros supirktuvės (Putinyno) elektromagnyčeskyj stendą kuris reguliariai sugenda kas savaitę.Šiuo metu stendas išviso neveikia (taupo energiją tarakonams naktį baidyti). Mažeikiai garsėja tuo,kad mokyklų daug ,tačiau mąstančių nėra. Pats Gustave Eiffel triedžia karste ir bando pasikarti, nes originalumo niekada čia nebuvo.Juk Eifelio prekybos centras turėjo sutraukti turistus o ne vietinius bomžus pasišildyti. Smalos Dievas prieš kelis metus pastatė kotedžus. Statybos užtruko gana ilgai nes Dievas buvo atostogose,bet kai grįžo pastatė ir tada ėmėsi statyti Eifelį ir bažnyčią (Bažnyčios jis nmėgsta,todėl stato lėtai...).