Radžis

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Peršokti į: navigacija, paiešką
Radži gerbėjas

Radžis (Radžis Aleksandrovičius) - Lietuvos estrados pop princas, čigonas iš prigimties ir visų Lietuvos čigonų kraujo brolis.

Biografija[keisti]

Gimė Rumunijos drėbto molio čigonų kaimelyje, buvo jauniausias devynių šeimos narių čigonas. Tėvas vėliau buvo nuteistas už kanapių auginimą, o motina apsivogusi vietinėje krautuvėje, vėliau pradėjo nebesirūpinti vaikais, susituokė su vietos policijos pareigūnu. Likę vieni vaikai uždarbiavo turguje o Radžis autostopu atvyko į Lietuvą. Ilgą laiką jis dirbo Palangos paplūdimyje, nuo saulės įgavo dar tamsesnį atspalvį, bet po nelaimės, kai klausydamasis "Kelias į žvaigždes" dainų neišgirdo pagalbos šauksmo, pats nusprendė išmėginti jėgas šiame realybės šou. Atrankoje jis nustebino komisiją ir buvo išrinktas po ilgo pasitarimo, kai buvo nuspręsta pasak metraštininkų "šiam jaunuoliui duoti šansą". Realybės šou jis užėmė dvyliktą vietą nuo galo, pripažintas geriausiai "šokolado atspalvio dainuojančiu dainininku" ir gavo prizą šokolado.

"Ką daryt?" linija[keisti]

Radžis yra įkūręs infoliniją "Ką daryt?", į kurią paskambinus numeriu 8-900-RADZIS atsakoma į klausimus kurie prasideda žodžiais "ką daryt?". Dažniausiai užduodami klausimai:

  • Ką daryt? Nieks manęs nemyli!? - Ir manęs nieks nemyli. Tiesiog mylėk pats save, o reikiamas priemones rasi erotinių prekių parduotuvėse.
  • Ką daryt? Nebenoriu gyvent... - Vai vaikeli, žydėk tu kai rožė, šniokšk kaip kalnų upė, gyvenimas ne rožėm klotas, bet reik rast savy jėgų.
  • Ką daryt? Kaip susirast merginą? - Merginos myli pinigus, taigi pasiskolink daug pinigų.
  • Ką daryt? Mane jau užknisai tokiom dainom... - Atsiprašau, ne čia pataikėt...
  • Kąąąą daryyyyyyytttt? Cha cha, chi chi... - ...abonimentas šiuo metu atsijungęs nuo narkotikų arba ne šio pasaulio ribose...

Taip pat žiūrėkite[keisti]