Santechnikas

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Peršokti į: navigacija, paiešką
Santechnikas trumpam išvykęs...

Santechnikas - žmogus, kišantis galvą ten kur smirdi ir daug šūdo. Jo darbas užtikrinti saugų vamzdžių sukibimą su aplinka ir sutvarkyti kas visos skylės nesibaigtų prie kaimynų durų. Blaivus santechnikas - pasakų personažas, tačiau priešingai nei įsivaizduojama alkoholio kvapą neužmuša srutomis pasmirdę drabužiai. Jis visada kvepiantis gaiviais mentoliais TIC TAC, rūbai išskalbti VANISH, o oda kvepianti ADIDAS FOR MEN.

Santechnikas iš Ukmergės[keisti]

Legendinis santechnikas apdainuotas liaudies dainose. Jis niekada iš moterų neimdavo grynais o prašydavo natūra, o iš vyrų prašydavo tik ugninio vandens. Jis niekada nesakydavo konkrečiai, jei žadėdavo atvykt iš ryto sutaisyt, tai kartais jau 4 val ryto skambindavo į duris, jei sakydavo kad tai greit pataisoma, tvarkydavo visą dieną.

Santechnikas gyveno ilgą laiką Ukmergėje, bet po 30 metų išsikraustė į Palangą ir vedęs vietinę močiutę ilgai ir laimingai gyveno dar du metus.

Kiti žymesni santechnikai[keisti]

  • Viktoras Agurkichas - politikas, pasižymėjęs tuo, kad į savo butą Kėdainiuose nelegaliai kanalizacijos vamzdžiais pumpavo ir plovė pinigus.
  • Rolandas Paksas - užsikimšus kanalizacijai šiko ir tapšnojo savo šūdus.