Saulėns

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search

Duokit kelią šiam bachūrui

~ Geziukas iš Šiaulių pietinio

Saulėns - Lietuvos kultūros ir necenzūrinio meno asmenybė. Pagrindinių alaus daryklų "Ašvytidar?", "Alus Utenas" konsultantas.

Legendos apie Saulėns[keisti]

Tikroji biografija apie jį nėra žinoma. Sklinda keletas legendų:

"Šiaulių geziuks"

Gimė ir užaugo Šiauliuose, buvo kvartalo lyderis, už policinko ižeidinijimą tokiais žodžiais "ar aš kiets?", "trauk ranks", "pats tu smird" lygtinai nuteistas, bausmę atlikęs Rokiškio psichosanitarinėje med. seseliu, balatiravosi į Seimą, tačiau vardan savo gerovės atsisakė mandato. Saulėns dažnai giriasi esąs "mašinikių specialistas", yra "Golfiukų klubs" įkūrėjas. Jis nevedęs, aktyviai beieškantis antros pusės interneto svetainėje mazulemano.lt.

"Saulėns kietaks"

Saulėns gimė 19xx metais po Staliningradu, kur buvo žiauriai mušamas savo tėvo. Saulėns turėjo keletą draugų, kurie jam papasakojo apie Fėzų, kuris yra forsijonybės pradininkas. Tai labai ikvepė sumuštą Saulėną ir tas patraukė i Šiaulius, forsų Jaruzalę. Ten jis lyg koks apaštalas pradėjo skelbti pamokslus, pasakas ir dar šimtus dalykų, kurie labai patiko publikai. Greitai publika paskelbė jį Saule Saulėnu Forsiškumi ir davė jam visas diktatoriaus teises.

Saulėno produkcija[keisti]

Plačiai žinomi tokie Saulėno vardu pavadinti gaminiai kaip "Žebenkšties alus", "9.9 juodasis". Leidžiama rankų ir veido kremų linija "Agurkų kvapelis".