Tūbinės

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Peršokti į: navigacija, paiešką

Didelis miestas Šilalės kaime. Stūkso nemažai trobesių, iš kurių dauguma suręsti dar tarybiniais laikais. Netoli kaimelio teka srauni Jurbyno upė. Labai pamėgta vėžių gaudytojų, atvykstančių net iš Naujosios Zelandijos. Stovi Puikioji bažnyčia. Į ją renkasi sunkiai nusikaltę žmonės, arba siekiantys gauti tam tikros naudos asmenys. Pvz.: senos bobutės, paaugliai, kurie už patarnavimą nori gauti atlygio, vidutinio amžiaus vyrai, kuriems tai eilinė proga išmaukti vieną kitą butelį alaus Tūbinių Minimoje (Maximos sumažinta versija).

Pagrindinis užsiėmimas - pijokystė. Pagal nepatvirtintus duomenis, geria maždaug 98,7 % gyventojų. Laikui bėgant gyventojams išsivystė polinkis smurtauti. Mokslininkai teigia, jog dėl to kaltas šnapsas, bet visi puikiai supranta, kad tai melas.

Yra Bendruomenės Rūmai. Juose susirenka geriausi miesto sportininkai ir varžosi daugybėje sporto šakų. Mėgstamiausia ir sunkiausia sporto šaka - kortinimas (dar vadinamas "Durnius"). Kol kas niekas nepasiekė čempiono titulo, bet kai kam iki jo nedaug trūksta. Kita sporto šaka - kinietiškas kamuoliuko mušinėjimas ant stalo su gražiai apdirbtu pagaliuku(arba trumpiau Stalo tenisas).

Gyventojai tikraisiais vardais beveik nebevadinami. Vos sulaukus 10 metų, jiems uždedami trumpesni ir daug gražesni slapyvardžiai. Dažniausiai tai būna gyvūnų pavadinimai, bet pasitaiko ir darbo įrankių. Įžymesni asmenys turi net po keletą slapyvardžių.