Twilight

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Peršokti į: navigacija, paiešką

Knygos išpažintis: Tai knyga apie skirtingų rūšių atstovus netikėtai užuodusius vienas kitą per biologijos, sėdėk ir tylėk metą.

Viskas prasidėjo nuo to kad Bella (čia ne moterų higienos prekė) Nusprendė pabėgti pas savo mentą tėvą Čarlį nuo savo lengvo elgesio motinos Renė ir jos meilužio Filo į patį lieviausią valstiją Vašingtoną ir į patį skurdžiausią miestelį Froksą

Kai galų gale tas mentas priverčia Bella eiti į šulę. Šūlėj prie jos kaip musės prie š lenda bernai, prašydami jos telefono numerio, o ta valgykloj pamato Šeimynėlę labai panašius į kokius playboy narkomanus. Prie to stalo sėdėjo Olialia pupytė peroksidiniais plaukais Rozali, Prie jos užsikačelinęs bachūras Emetas. Šalia jų apsinešusi be galo smulki Alicė ir prie jos vos aplinkoj galintis pritapti, skausmą kenčiantis Džasperas. Ir vienas plaukų gelio reklamos veidas Edwardas. Jie visi turėjo bendrą bruožą, Jų oda buvo balta lyg heroino milteliai, o akys auksinės lyg rūdys.

Prieš pamoka Bella išsipusto ir ruošiasi į bio. Ten įėjus į klasę atsistoja prie vėjelio ir visiem duoda pauostyt savo naujujų fermos kvapo kvepalų. Tada tas netikęs mokytojas ją pasodina prie to paties narkomano Edwardo Culleno. Po šio pasimatymo Edwardas dingsta keliom savaitėm.