Taisomas straipsnis vardu „Prancūzija“

Jump to navigation Jump to search

Dėmesio: Jūs nesate prisijungęs. Jūsų IP adresas bus viešai matomas, jei atliksite kokius nors keitimus. Jeigu prisijungsite arba sukursite paskyrą, jūsų keitimai bus priskirti jūsų naudotojo vardui; drauge įgysite naujų galimybių.

Keitimas gali būti atšauktas. Prašome patikrinti palyginimą, esantį žemiau, kad patvirtintumėte, kad jūs tai ir norite padaryti, ir tada išsaugokite pakeitimus, esančius žemiau, kad užbaigtumėte keitimo atšaukimą.

Dabartinė versija Jūsų tekstas
1 eilutė: 1 eilutė:
'''Prancūzija''' - (ilg. Prancūzijos gražiai kalbanti Respublika) šalis Vakariau Europos. Garsi savo Eifelio bokštu. Francūjai pavadinimą sugalvojo žymus lietuvis Mykolas Francūaa, parašęs knygą "MAn nebuvo pagirių". Prancūzijai daug metų. Ją išrado žymusis išradėjas draugas Paganelis (08-09). Draugas ilgai negyveno ir mirė nuo pagirių,prieš tai perskaitęs knygą "Man nebuvo pagirių ir išminties taurė"
+
Prancūzija - (ilg. Prancūzijos gražiai kalbanti Respublika) šalis Vakariau Europos. Garsi savo Eifelio bokštu. Francūjai pavadinimą sugalvojo žymus lietuvis Mykolas Francūaa, parašęs knygą "MAn nebuvo pagirių". Prancūzijai daug metų. Ją išrado žymusis išradėjas draugas Paganelis (08-09). Draugas ilgai negyveno ir mirė nuo pagirių,prieš tai perskaitęs knygą "Man nebuvo pagirių ir išminties taurė"
   
   
44 eilutė: 44 eilutė:
 
[[fi:Ranska]]
 
[[fi:Ranska]]
 
[[fr:France]]
 
[[fr:France]]
[[gl:Francia]]
 
 
[[he:צרפת]]
 
[[he:צרפת]]
 
[[hr:Francuska]]
 
[[hr:Francuska]]

Primename, kad viskas, kas patenka į Juokopedija, yra skelbiama pagal Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike (plačiau – Juokopedija:Autorinės teisės). Jei nenorite, kad jūsų indėlis būtų be gailesčio kaitaliojamas ir platinamas, nerašykite čia.
Jūs taip pat pasižadate, kad tai jūsų pačių rašytas turinys arba kopijuotas iš viešų ar panašių nemokamų šaltinių. Nekopijuokite autorinėmis teisėmis apsaugotų darbų be leidimo!

Atšaukti Kaip redaguoti (atsidaro naujame lange)

Lietuviškos raidės: Ą ą Č č Ę ę Ė ė Į į Š š Ų ų Ū ū Ž ž

Rašyk

Šablonai, naudojami puslapyje: