Žemaitija

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search
Žemaitėjė, Samogitija
Slovenia Not Found.png
Oficiali kalba

Žemaičių, sudaryta iš šimtų niekam tik jiems) suprantamų žodžių, kurių dėka gali be vargo nusilaužt liežuvį

Himnas Žemaitėjė aukštiau vėska
Sostinė Telšē/Telšiai.
Valdymo forma Bardaks
Valdanti partija Nėra
Valstybės galva Jo didenybė, paksių Paksius - Rolandas Paksas Paksius ne pas mus bus prezidentas o ne didenybe :P
Diktatorius Kontrimas Drūtabarzdis Paksiaus Anūkas
Valiuta Lits.
Darbo valandos Dirba visą parą, užsukit ir išeikit girti, girti...
Eksportas Nafta, demagogija, kažkokia paukščių kalba
Importas nieko neimportuoja, nes nesusišneka
Religija Paksizmas
Natūralūs ištekliai Jūra, nafta, alus
Oficialus tinklapis Žemaitėjė'


Žemaitija (žemaitiškai Žėmaitėjė, lotyniškai, anliškai Samogitia) yra kraštas Lietuvos vakaruose, žemai žemai, už tai ir vadinamas Žemaitija. Žemaitijos žmonės išsiskiria savo tarme ir savo būdu. Dalis žemaičių karštakošiškai stengiasi pasirodyti nesantys lietuviai, kiti taip pat karštakošiškai bando įrodyti esnatys lietuviai. Nors, ar jie yra lietuviai, ar nėra - dar niekas neįrodė.

Iš tiesų Žemaitija yra vienos iš baltų genčių žemė, kuri susiklosčius tamtikroms istorinėms aplinkybėms prijungta prie Lietuvos ir kaip prostitutė dalinta kam tik papuola, pvz. kryžiuočiams, aišku į ją niekas negalėdavo įžengti, nes čia buvo pilna pelkių su slaptais keliais vadinamais kūlgrindomis, težinomais tik žemaičiams. Žemaitija visada turėjo savo autonomiją, dėl to susiformavo žemaičių tautybė, kurią Lietuvos politikai bando nuslėpti nuo pačių žemaičių. Realiai dalis žemaičių pasakys, kad kalba žemaitiškai, o ne lietuviškai, ir kad lietuviai yra okupantai nuo Vilniaus, o kita dalis - pasakys, kad jie yra tikriausi lietuviai, o lietuviai yra sulenkėję žemaičiai, naudojantys lenkiškus garsus žodžio viduryje ir gale, kaip č, š...

Etimologija[keisti]

Žemaitijos pavadinimas kilo iš žodžių žemai ir.. arba nuo žodžio žemė... To dar nežino niekas. Keista, bet vadinamojo žemaitiško pagimimo žmonės yra aukšti, liekni, kažkas panašaus į tipinius švedus. Taigi jei imti ūgį - žemaičiai daugumoje yra aukšti.

Istorija[keisti]

Istorija Žemaitijos ilga... ir aprašyta labai jau seniai... Daukantas dar parašė Žemaitijos istoriją ir kažkaip viskas buvo pamiršta po to. Kažkaip nebebuvo pasistengta surašyti Žemaitijos istorijos po jo kažkam. Dabar istoriją rašo Bumblauskių Alfredas. Rašo taip, kaip jam liepia užsakovas. O užsakovas nenori nieko girdėti nei apie Žemaitiją, nei apie žemaičius, nei apie pačią istoriją.

Zeichen 101.pngŠis straipsnis yra nebaigtas. Straipsnis yra trumpas ir prašo papildymo.