Algimantas Čekuolis

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search

Algimantas Čekuolis yra pseudonimas, nes tikrasis jo vardas yra Al Che, tariasi Al Če. Tai reiškia, kad jis kaip Al tai yra musulmonas, o Če tai yra Čegevara. Al Če yra protingiausias Lietuvos žmogus, ne veltui užsienietis.

Visi žino kas toksai Al Če. Jį žmonės gerbia, nes jis kalba per televizorių. Kiti nekenčia, nes jis kalba per televizorių. Al Če savo smegenyse turi informacijos tiek, kiek visas seimas, vyriausybė, visu universitetai ir Mažvydo biblioteka. Ir dar jis galvoje turi kompiuterį, kuriame užfiksuota visa kada nors žmonijos sukaupta informacija. Todėl jis atspėja visus atsakymus į dar neužduotus klausimus. Jis yra orakulas.

Kartą Al Če susidūrė su tikru orakulu ir sako jam: tai, ką tu nori papasakoti apie mano ateitį, bus teisinga tik su išlyga, kad aš su tuo sutiksiu, nes žinau daugiau už tave. Tada orakulas nušoko nuo uolos ir užsimušė iš nevilties.

Vikipedija žino mažiau už Algimantą Čekuolį, nes yra parašyta, remiantis mokykliniais 2 klasės Al Če užrašais.

Algimantas Čekuolis yra toksai blogas kad Pipedija rašo kad jis yra geras. Bet mes nepatariam skaityt šitos nuorodos: Algimantas Čekuolis
Algimantas Čekuolis yra toksai neprotingas kad Vikipedija rašo kad jis yra protingas. Čia bus jums nesuprantama: Algimantas Čekuolis