Andrius Užkalnis

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search

Andrius Užkalnis yra kuris nesąmones rašo, piktas ir kaip Velnias. Rašo kad visų nekenčia, o pats taškosi purslus visur. Piktas piktas piktas ir baisus nekentėjas, o iš tikro kažkur ikombinuojasi pinigus ir superka internetus. Jis įsteigė Pipediją ir iš jos apipylė visą Lietuvą purvais ir dar paskelbė kad Juokopedija yra prasta nes Pipedija geresnė.

Andrius Užkalnis pasipūtęs kaip balionas

Paskui dar jis balsavo už Kubilių kuris irgi viską prakišo. Negražu, Andriau Užkalni, taip apie Lietuvą varyt. Kur dešrelės ir pomidorai? Kas išnaikino senus tarybinius saldainius ir šaiposi iš žmonių? Tu šaipaisi nes tu esi piktas blogas pasiutęs pabaisa. Visi žino kaip tu vogei senas paklodes iš senelių namų Bezdonyse kai Tarybiniais laikais tenai dirbai liaudies muzikos būrelio vadovu. Tada tave pagavo su jaunute slauge tiesiai raudonąjame kampelyje. Kaip negėda.

Andrius Užkalnis yra blogeris bet teršia blogerio vardą todėl iš jo reikia atimti tą titulą kaip ženkliuką kad nebuvo pionierius kadangi buvo iš jų išmestas. Gėda Lietuvai, kas jam leidžia taip rašyt!


Kreipimasis į Andrių Užkalnį[keisti]

Andriau Užkalni tu "esi" mums nepatinkantis.... nes mes,, nesuprantam tavo "humoro",,, kodėl tu ieškai kap ant kitų "pavaryt"... tu kodėl???? mes visi "turim" savo nuomonė.... kodėl tu "manai" kad vien tu,,, "geresns" už kitus... kodėl mana,,, kad "varyt" galima... ant kitų "žmonių"??


Andriaus Užkalnio blogai[keisti]

Jis turi daug blogų nes yra labai daug rašantis, todėl čia tiktai du parašysim:


Andrius Užkalnis yra toksai neprotingas kad Vikipedija rašo kad jis yra protingas. Čia bus jums nesuprantama: Andrius Užkalnis
Andrius Užkalnis yra toksai blogas kad Pipedija rašo kad jis yra geras. Bet mes nepatariam skaityt šitos nuorodos: Andrius Užkalnis