Blogas

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search

Blogas - tai paprasčiausiai blogas, nes būna ir blogesnis ir blogiausias, bet būna ir geresnis. Kas būna blogas, tas būna ir blogeris, o kalbainiai sako kad tinklaraštis ir tinklaraštininkas. Kažkodėl jei kas tik internete tai jau iškart blogas. Blogas yra tas kuris internete nes jis išprotėja. Kadangi internete labai daug visokių blogų žmonių. Dauguma žmones iškrausto iš proto. Tada labai lengva atpažinti kad žmogus elgiasi kaip nenormalus nes jis ir yra nenormalus.

Tipiškas blogeris mąsto apie naują straipsnį savo tinklaraščiui, nuotraukoje matome jo smegenų vaizdą

Garsiausi blogeriai yra aišku kas tokie: tai Andrius Užkalnis kuris yra blogiausias, o visi kiti jau geresni. Todėl Juokopedija siūlo sakyti ne blogas ir blogeris, o geras ir gereris. Todėl blogas ir blogeris yra tiktai Užkalnis, o visi kiti yra geriai ir gereriai.


Kurie ne blogai ir ne tinklaraščiai o geriai ir gereriai[keisti]

Čia jums yra sąrašas visokių personažų įvairių kurie dar aprašyti arba neaprašyti kur čia buvo dabar nebuvo buvo nebuvo internetai ne internetai kaip Varna Albertina:

Visi žino kad gereris tai kuris labai daug išgeria o geris tai kas geriama. Tai gali būti ir degtinė ir alus arba nealkoholinė gira.

Blogai yra bepročiai[keisti]

Kodėl gi eina žmonės būti blogais internete? Todėl kad eina būti blogais, kadangi nori? Kodėl nori? Todėl kad nori būti blogais? Kadangi blogais tai kodėl internete? Kodėl internete? Todėl kad nori būti internete ir blogais? Kodėl todėl kad blogais? Kodėl tada kaip internete? Kodėl taip jie daro?

Jie daro internete nesąmones.