Eugenijus Dvyratukas

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search
Paskutinė Eugenijaus Dvyratuko kelionė iš Rusijos kur pavogė dainą

Eugenijus Dvyratukas - Lietuvos pop klasikos atlikėjas, užstalės himno apie dvyratuką atlikėjas.

Biografija[keisti]

Dainininkas gimė 1937 metais Plungės rajone, Miežiskiuose. Nuo mažens domėjosi dviračiu sportu, aktyviai dalyvavo liaudies spaliukų ir pionierių judėjime. Dalyvavo rajono dviračių treko lenktynėse, gavęs kairės kojos antro piršto traumą metė profesionalų sportą, dviratį padovanojęs įkalinimo įstaigos susivienijimui. Nuo 1969 metų gyveno Papua Naujojoje Gvinėjoje, 2007 metais grįžęs į Lietuvą aktyviai ėmėsi muzikinės karjeros. Pagarsėjo kaip nepailstamas meilužis, išleidęs knygą "Kaip pamylėti moteriškę jai nežinant".

Muzikinė karjera[keisti]

Planuojamas naujas hitas "Traktoriukas"

Išleido muzikinę kompoziciją "Dvyratukas" ir 23 jo remix versijas. Daina tapo superhitu, piršlių ir aguonų prekiautojų himnu. Dainininkas neigia pavogęs dainą, jis tai patvirtino savo parašu ir įspaudė Kauno miesto bulvaro alėjoje, tačiau jo dviratis jau parduodamas internetiniame aukcione.

Dainininkas aktyviai repetuoja Burbiškių kaimo sodyboje, įrašynėdamas naują dainą "Traktoriukas". Jam pritaria 56 arklio galios - unikalaus balso keturkojai, kurie taip pat yra dalyvavę Wrigleys kramtomosios gumos reklamoje. Daina bus išleista per naująjį bulvių sezoną, singlas pardavinėjamas turgaus vietose.

Santykiai su alkoholiu[keisti]

Ieškomas gyvas ar miręs Eugenijaus tėvas. Paskutinį kartą matytas besiilsintis po kaimo šokių

Interviu laikraščiui "Žinios už 50 centų" prasitarė kad jo santykiai su alkoholiu normalūs - išgeriantis vos kelis lašus naminio vyno į dieną. Tačiau patikimi šaltiniai, tokie kaip dainininko draugai Minedas ir Salamonas et Catafonas iš pabėgėlių centro, teigia priešingai, o daugiabučio buto kaimynai, kur Eugenijus gyvena ir kiemsargis Mykolas kreipėsi į tą patį laikraštį, kad nuo šlapimo namo sienos praranda originalią spalvą. Užfiksuotas fotokamerų agresyviai nusiteikęs Eugenijus Dvyratukas, grasino panašiu daiktu į pistoletą, o pasišalinus žurnalistams, tuo pačiu daiktu gąsdino vaikus ir laistė nenustatytu skysčiu, bėgančiu iš jo daikto, žolės veją.