Ingrida Šimonytė

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search

Ingrida Šimonytė yra tokia ministrė, kuri jau ne ministrė. Ji buvo pinigų ministrė ir visus pinigus valdė. Niekam pinigų neduodavo, visiems sakydavo, kad pinigų nėra. Tai reiškia, kad pinigų neduodavo. O jei neduodavo, tai reiškia, kad pas ją tie pinigai likdavo. O vadinasi, kad buvo turtingiausia Lietuvos politikė, nors tie pinigai ir ne pas ją buvo, o tik pas jos ministeriją.

Tai reiškia, kad ji gerdavo pelėsinį sūrį su brangiausiu vynu ir buvo labai turtinga, o tai reiškia, kad ji gyveno Rokiškyje, kur tas pelėsinis sūris brangiausias yra. O taip pat žinome, kad tenai tą pelėsinį sūrį valgo ir Remigijus Šimašius bei Andrius Užkalnis ir dar kažkokie vertelgos, kurie gyvena Mėnulyje, nes Mėnulis yra prabangiausia vieta, į kurią jokie varguoliai negali nuskristi.

Todėl Ingrida Šimonytė yra pati prabangiausia ir geidžiamiausia Lietuvos moteris, kuri labai visiems patinka. Jei būtų kitaip, tai būtų nekenčiamiausia, nes visiems labai nepatiktų.

Ingrida Šimonytė turi ir savo blogą, kadangi labai daug mėgsta parašyti apie pinigus, o taip mėgsta parašyti, kadangi jų turi daugiausia iš visų. Tai jos blogas yra http://simonyte.popo.lt/ , bet tenai geriau neskaityt, nes kur apie pinigus, tai vieni skaičiai ir labai daug raidžių, tai niekas nesupranta.


Ingrida Šimonytė yra toksai blogas kad Pipedija rašo kad jis yra geras. Bet mes nepatariam skaityt šitos nuorodos: Ingrida Šimonytė
Ingrida Šimonytė yra toksai neprotingas kad Vikipedija rašo kad jis yra protingas. Čia bus jums nesuprantama: Ingrida Šimonytė