Juokožinios/Gruodis2008

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search

Juokožinios

Redaktorius ir minčių autorius:

Jonas Kaimietis.gif


Gruodžio 30

Baigiantis 2008 metams biurokratai pateikė dar vieną saldžią dovaną - nuo kitų metų dujų kainos buitiniams vartotojams turėtų brangti nuo 23-30 proc. Kai kurios organizacijos kaip "Pensininkų sąjūdis" ir "Skurstančiųjų susivienijimas" kaupia aukas, užsakomos šv. mišios, prašant Aukščiausiojo kitais metais šiltų ir nežiemiškų orų.

Pagal apklausas žmonės įsitikinę, kad nieko gera neatneš ir 2009-ieji. tiesa, nebuvo apklausti "naujieji lietuviai", nes apklausų rinkėjai negalėjo patekti pro aukštas tvoras, po keiksmų lavinos, paskambinus "naujiesiems lietuviams" užduoti klausimo, o valkatos, bomžai ir benamiai, už atsakymą prašėsi kaukolinio ir stipraus alaus.

Kalėdinis sveikinimas

Su Šv. Kalėdomis, mielas žmogau. Kai nušvis šviesi Stebuklo žvaigždė, o tyliai, kaip Seimo narys, atlapos Kalėdų Senis, su tikra barzda ir antikriziniai ūsais, uždegi savo širdyje ugnį. Tebūnie tai laimės ir džiaugsmo žibintas. Apsikabink tu ir savo uošvę, kaimyną, padovanok šypseną. Skleisk juoką, te demono kerai sprogsta iš įniršio. Su švente, žmogau.

Gruodžio 23

Premjeras Andrius Kubilius parlamentarus informavo, kad Vyriausybė ketina nuo kitų metų vidurio apmokestinti visų šalies gyventojų automobilius. Be to sklando gandai, kad reikės mokėti ir už oro gadinimą, tai yra už pyrstelėjimą. Bus steigiama speciali instituciją, apmokyta kaip užuosti tokius kvapus ir kaip nustatyti jų išmetamą kiekį.

Gruodžio 21

„Muzikos akademijos“ vedėjų Mindaugo ir Leo Rožei padovanoti džinsai ir pasiūlymas juos pasimatuoti papiktino čigonaitę. Mergina tikino esą pasityčiota iš jos tradicijų, o džinsus teigė padovanojusi daininkui Radži, kuris nors sakosi esantis taip pat čigonų kraujo, mielai įlindo į džinsus. Radžis džiaugėsi kad džinsai jam kaip tik tiks, einant į pasimatymus su pagyvenusiomis gerbėjomis. Ta proga dainininkas įrašys naują dainą "Mėlyni džinsai kaip mėlynės".

Gruodžio 18

Seimas ketvirtadienį priėmė kitų metų „Sodros“ biudžetą, numatantį, kad nuo 2009-ųjų „Sodrai„ mokesčius mokės sportininkai, ūkininkai ir dirbantieji pagal autoriaus sutartis. Pastarieji raunasi nuo galvos plaukus, o Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas juos ramina "Plika galva - mažiau šampūno, didesni mokesčiai - trumpesnis gyvenimas". Tuo tarpu „Juokožinių„ redaktorius Jonas Kaimietis nesiruošia parduoti paskutines karves ir persikelti į virtualią realybę, tačiau prižada, kad savo purvinomis panagėmis ir toliau ars kietą žemę, bei stos mūru už visų Lietuvos "runkelių" garbę.

Gruodžio 17

Trečiadienį pasidengus plikledžiui, daugelis keiksnojo ne tik ekonominę krizę, bet ir valytojus, kad šie nebarsto kelių. Gydytojai rekomenduoja nekišti nosies iš namų, meluoti viršininkui kad staiga mirė uošvienė, o maistą ir kitus reikalingus produktus užsisakyti internetu arba paštu. Ypač išpopuliarėjo tokios sporto šakos kaip greitasis čiuožimas ir ledo ritulys.

Irakiečių žurnalistas, kuris per spaudos konferenciją sviedė batus į vizito atvykusį JAV prezidentą George'ą W.Bushą, trečiadienį stojo prieš tyrimą atliekantį teisėją. Kaltinamasis avėjo šlepetėmis, o jo advokatas teigė kad kaltinamasis negali atsakyti už savo veiksmus, nes į prezidentą mesti batai buvo pogarantinio laikotarpio, todėl visa atsakomybė turi būti užrišta ekonominei monopolininkei Kinijai. Šis prašymas atmestas, todėl labai tikėtina, kad naujus batus kaltinamasis valysis už grotų.

Gruodžio 5

Plė­ši­kai Pa­lan­go­je pre­ky­bos cent­re „Ma­xi­ma“ pa­tal­po­se išg­rio­vė net tris sie­nas ir iš­si­ne­šė mi­li­jo­ną li­tų gry­nai­siais. Vieša paslaptis, kad tai dar viena "Teleloto" reklama, kuri netrukus bus paviešinta, kviečianti išlošti "Aukso puodą. Tik šį kartą loterija dėl milijono vyks "Maximos" parduotuvėse nusipirkus aliuminį puodą iš Kinijos, kainuojantį du litus ir kasoje gavus pirkimo čekį, liudijantį kad pirkėjas jau turi "Teleloto" loterijos bilietą.

Gruodžio 4

Vadovaudamasis Konstitucija ir atsižvelgdamas į ministro pirmininko Andriaus Kubilo teikimą, prezidentas Valdas Adamkus ketvirtadienį pasirašė dekretą, kuriuo patvirtino 15-ąją Lietuvos vyriausybę. Naujai išrinktasis premjeras Andrius Kubilas neslėpė šypsenos, sakydamas "Ši vyriausybė, geriau negu nieko, šis premjeras geriau negu išgertas vyno kubilas".

Kauno „Žalgiris“ Eurolygoje pasiekė klubo antirekordą – dešimtąjį sezoną stipriausiame Senojo žemyno krepšinio turnyre rungtyniaujantys kauniečiai pralaimėjo visas šešias žaistas rungtynes. Nors komanda dar nekelia baltos vėliavos, komandos vadovai iš prekybos išėmė parduodamus žaliuosius marškinėlius, kai vienas komandos sirgalius, atsivedęs į parduotuvę asmenį panašų į kitos planetos ateivį, rodydamas viduriniuoju pirštu į dangų, bandė ateiviui užvilkti marškinėlius. Iškvietus apsaugą, ateivis iššoko pro parduotuvės stiklą, nuo marškinėlių nusiplėšęs raides "ŽALI".

Gruodžio 3

Baigiantis spaliui Lietuvos pieno perdirbėjai kai kurių gaminių sandėliavo tiek, kad jų pakaktų pusmečio pardavimams. Spalio pabaigoje įmonių sandėliuose buvo sukaupta 3,54 tūkst. tonų nugriebto pieno miltelių – toks kiekis atitinka maždaug 6 ar 7 mėnesių pardavimus. Krentant pieno supirkimo kainoms, krenta ir ūkininkų ūkiai, o mažiau šeriamos karvės, būriais pradėjo traukti į Indiją, kur jos laikomos šventos.

Gruodžio 1

Italijos miesto Venecijos pareigūnai pirmadienį paskelbė potvynio pavojų ir perspėjo, kad jūra gali pakilti 1,60 metro virš įprasto lygio ir viršyti pastarųjų 30 metų rekordą. Rytą garsiojoje Šv.Morkaus aikštėje vandens gylis siekė 80 centimetrų, o balandžiai, anksčiau nuolat šioje vietoje ieškoję trupinių ir šikę ant praeivių galvų, išskrido į šiaurę. Kai kurie meteorologai įspėja, kad šie paukščiai gali platinti paukščių gripą, todėl kai kurios valstybės leido savigynai įsigyti šautuvus ir revolverius. Lietuvos Seimo pirmininkas nepatvirtino kad bus skiriama humanitarinė pagalba potvynio aukoms, nes pastarieji dar nesikreipė į draudimo bendroves.