Juokožinios/Lapkritis2008

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search

Juokožinios

Lapkričio 30

Šeštadienį Vilniuje Katedros aikštėje įžiebta pagrindinė šalies ir miesto Kalėdų eglė. Kalėdų eglės taip pat jau sužibo Kauno Rotušės aikštėje bei Teatro aikštėje Klaipėdoje, o privačiuose namuose, butuose, dirbtinės ir natūralios, be cheminių priedų eglutės, bus instaliuotos pagal asmeninius norus. Kalėdų senis oficialiai „Juokožinioms“ patvirtino, kad nepaisant jokių ekonominių ir šeimyninių krizių, dovanos tiek neklaužadoms vaikams, tiek neištikimoms žmonoms, atkeliaus laiku.

Lapkričio 28

Vilniečiai sostinės valdžiai siūlo Gedimino prospekte atidaryti „Raudonųjų žibintų” gatvę – vietą, kurioje būtų teikiamos erotinio pobūdžio paslaugos. Tokie pasiūlymai rasti tarp kitų idėjų, pateiktų konkursui „Atgaivink Gedimino prospektą“. Be kita ko, šiame kvartale siūloma statyt naujus valdovų rūmus, su piramidės formos kapaviete, žymiausiems politiniams veikėjams laidoti. Prezidentas ir buvęs Lietuvos komunistų partijos sekretorius Algirdas Brazauskas, labiausiai pasisakantis už tokį kvartalą teigia jog „tai būtų vieta ne tik nusivylusiems namų šeimininkams, užmegzti naujus santykius, bet ir puikus memorialas - raudonosios kartos asmenybių laidojimo vieta“.

Lapkričio 26

Vis dar naujasis parlamento vadas Arūnas Valinskas, suskubo drausti vaišintis alkoholiu seimūnų restorane. Nors restorane svaigiųjų gėrimų parduodavo ne daugiau 1000 gramų į dieną, problemą bandė aštrinti keli stikliuko mėgėjai. Seimo etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Algimantas Etikmat komentavo naujojo Seimo pirmininko sprendimą. „Nepritariu! Daug kadencijų jau esu Seime ir vis ateina nauji sugėrovai, kurie bando vis keistis. Nesuprantu to, kam keisti savo įpročius, jei nuo kelių stikliukų Seimas neapsivers? – pyko socdemas.

Lapkričio 24

Naujasis Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas parlamente ėmėsi įvesti naują žurnalistų darbo tvarką, pagal kurią fotografuoti, filmuoti ar įrašinėti garso įrašus Seimo valgykloje valgant kotletą arba geriant kompotą, restorane, kavinėje, rūkomajame ir tualete tuštinant turinį į pisuarą, bus draudžiama. Nepaisant to „Juokožinių“ paparacis, turėdamas gerus santykius su Inga Valinskienė ir toliau raportuos visuomenei apie šio valstybės organo ir jame sėdinčių kraujasiurbių darbą.

Vilniaus „Lietuvos rytas“ pradėjo Europos taurės turnyrą. Vilniečiai „Siemens“ arenoje žaidė E grupės rungtynės su Vilberbano ASVEL iš Prancūzijos, juos sutriuškino rezultatu 95:74. Svečiai dievagojosi kad rytas protingesnis už vakarą ir žadėjo rungtynių klaidas išanalizuoti blaiviomis akimis rytojaus rytą, o „Lietuvos ryto“ ekipa suprato tai kaip komplimentą.

Lapkričio 22

Kipro Limasolio mieste vykusiame vaikų Eurovizijos dainų konkurso finale laimėjo vaikai iš Gruzijos su daina „Bzz...“, kurie pasirodimu metu, buvo įkišę galvą į bičių avilį. Lietuvos atstovė Eglė Jurgaitytė užėmė trečiąją vietą su dainą „Laiminga diena (o-ho-hoo)“. Lietuvai tai aukščiausia vieta per visas vaikų ir suaugusiųjų Eurovizijas, neskaitant Ovidijaus Vyšniuko 1994 m. pelnytos pirmos vietos nuo galo. Eglės Jurgaitytės sutikimas numatomas, ryt, poryt arba truputį vėliau. Aprangos kodas - laiminga spalva.

Lapkričio 21

Prezidentas Valdas Adamkus palaimino Valstybės politikų ir valstybės pareigūnų darbo apmokėjimo įstatymą, kurio priedėlyje nustatomi didesni Seimo narių atlyginimų koeficientai. Nors prezidento nuomonė buvo kitokia „Aš laikau tai Seimo perdalais, jeigu mano asmeninės nuomonės klausiat, aš būčiau taip nepridaręs“, tačiau po rytinio paplaukiojimo baseine, jam politikų ir pareigūnų atlyginimai - kaip vanduo nuo žąsies.

Lapkričio 20

Į ekonominę recesiją įpuolusi Latvija stojo į eilę gauti finansinę paramą iš Tarptautinio valiutos fondo ir Europos Komisijos. "Braliukių" ekonomika ne tik ritasi žemyn, bet įsivyravus pesimistinėms nuotaikoms, kaimynai latviai neberodo vidurį pirštą į Rusijos pusę, o už įžeidimą "Zirgo galva" nebekviečia į dvikovą.

Lapkričio 19

Parduotuvės „Maxima“ sandėlyje įgriuvo grindys. Į atsivėrusią maždaug 2,5 metrų gylio duobę nugarmėjo dvi tuo metu patalpoje buvusios darbuotojos. Manoma, kad darbuotojos buvo blaivios darbo metu, tačiau neatmetama ir kita versija, kad jos įkristi galėjo, paslydusios ant banano žievės. Nors darbuotojos nenukentėjo, jos viešai atsiprašė parduotuvės vadovo, už padarytą "Maximos" antireklamą ir moralinę žalą.

Lapkričio 18

Kauno „Žalgirio“ ekipą paliko dar vienas legionierius. Antradienį Lietuvos čempionų komanda išsiskyrė su aukštaūgiu Ratko Varda, kuris, pasak neoficialių šaltinių, vien už savo vardo rašymą ant marškinėlių, prašė astronominio atlyginimo. Jis atmetęs kvietimą žaisti Anykščių "Puntuko" komandoje, dėl šeimyninių veislinio katino aplinkybių, išvyko į Jungtinius Arabų Emiratus.

Lapkričio 17

Pirmadienį į pirmąjį posėdį susirinko 2008-2012 metų kadencijos Seimas. Seimo nariai dalijosi naujais įspūdžiais ir vizitinėmis kortelėmis o Seimo valgykloje degustavo kiaulės ausų suktinukų. Prasidėjus posėdžiui įsivyravo drausmė ir ramybė, nors kai kurie seimūnai filtravo su kolegomis sms žinutėmis.

Lapkričio 16

Los Andželo apylinkėse sekmadienį įsiplieskus keletui didžiulių miškų gaisrų, sudegė šimtai namų, o tūkstančiai gyventojų buvo priversti skubiai išvykti. Regiono rabinas ir vyskupas laikė bendras apeigas, prašydami lietaus ir palankaus vėjo, o išgelbėti baltaodžiai tamsiaodžių gaisrininkų, prisižadėjo juodaodžių rasės žmonės niekada nebevadinti "negrais" ir "juodašikniais".

Lietuvos futbolo „A lygos“ čempionate, paskutiniojo turo rungtynėse paaiškėjo ir bronzos medalio savininkai – jais tapo Vilniaus „Vėtros“ futbolininkai, Klaipėdoje minimaliu skirtumu 1:0 paskandinę „Atlanto“ mėgėjų komandą. "Vėtros" futbolininkai gavo ne tik bronzos medalius, bet ir skėčius bei lietpalčius nuo vėtrų ir lietaus.

Lapkričio 15

Pralaimėjimą Seimo rinkimuose patyrusios Naujosios sąjungos vadovas Artūras Paulauskas nutarė trauktis iš pirmininko posto. Vieša paslaptis, kad šis neapmokamas darbas jam užėmė daug laiko, todėl žmonai prisižadėjo kasnakt šildyti jai šoną. Į atsilaisvinusią kėdę pretenduoja keli asmenys, todėl rinkimai bus burtų keliu.

Lapkričio 14

2004-2008 metų Seimas baigė darbą. Seimo pirmininkas Česlovas Jūrųšienas kiekvienam kadenciją baigusiam Seimo nariui dovanojo po baranką, kad iš nereiktų kramtyti rankų ir kojų pirštų. Jis kalbėjo, jog "savikritiškai turėtume atpažinti, kad ne visi mūsų energetiniai gėrimai, išgerti per bemieges naktis Seime buvo skirti rėmėjų, jos visuomenės reikalai, buvo pačių žmonių reikalas. Vidaus politiniai verpalai lėmė, kad per kadenciją keitėsi daugumos išmatų sudėtis. Seimo nariams masiškai migruojant iš restorano į viešnamį, mūsų daikto ilgis išliko toks pat.".

Lapkričio 13

Jonas Kaimietis.gif

Pradėtos vesti Juokožinios. Už tai vyriausias redaktorius išgėrė "Žebenkšties alaus" ir už Juokopediją sukalbėjo rožinį.