Palanga

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search
Afrikos turistai nepatenkinti protestuoja prieš Palangos paplūdimius

Palanga (taip pat vadinama Palanga močiučių, Prie jūros, Kurortas, Šikynė) - Lietuvos vasaros sostinė. Paprastai atgyjanti vasaros sezonu, kuomet turistai, išsiilgę ramybės ir kokybiško aptarnavimo iš visos šalies, o taip pat iš kaimyninių šalių, suplūsta į miestą. Pagrindinis traukos objektas - jūra, su ją kertančiu tiltu, bei nacionalinės svarbos zona - moterų pliažas.

Traukos objektai[keisti]

Jūra

Baltijos jūra ypač mėgiama sūraus druskos vonių megėjų vieta. Jūroje dažnai propoguojamos sporto šalos kaip vandensvydis, nardymas, plaukimas šuniuku ir imtynės su bangomis. Atskiras aptvaras išgėrusiems alkoholinių gėrimų, kur juos prižiūri vietos pensininkų klubo narės. Jūroje atlikti gamtinius reikalus užtrausta, bet pasak sveikos gyvensenos propoguotojų, tam ir yra taisyklės, kad jas laužytum.

Tiltas

127,8 metro medinis podiumas. Vaikštoma dažniausiai saulei besileidžiant, patartina paaukoti pinigus tilto prižiūrėtojai beždžionei, kuri siūlo ir foto paslaugas.

Moterų pliažas

Slapta vieta, į kurią įleidžiama įrodžius, kad esi moteriškos lyties homo sapiens. Dažnai šią vietą puola virusai su fotoaparatais ir žiūronais, kurie naikinami smėlio bombomis.