Respublika

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search
Amerikiečių Sąjungos Respublikos vėliava

Respublika – tai ne monarchija, ne Antanas Smetona ir netgi ne tualetas. Kai kurie galvoja, kad respublika gali būti prezidentinė ir parlamentinė, bet tai netiesa. Respublika – tai valdymo forma, kai valdovas perkrauna publiką (iš angl. Reset Publick if you can).

Respublika turi trejus įkurėjus – Donaldą Trumpą, Aleksandrą Lukašenką ir Antaną Smetoną. Pirmasis įkurėjas yra pakankamai trumpas, iš to – pavardė.

Yra teigiama, kad respublika sirgdavo depresiją, nes Alis Baba pralaimėjo CS. Tuo metu depresiją sirgdavo visi. Net gi pati depresija sirgdavo. Depresijos epidemija buvo tokia pati, kaip ir gripo epidemija Lietuvoje. Jinai buvo kasmet ir tik dėl Ali Babos ir CS. Respublika, pagal idėja, turėjo mirti, bet išgyveno.

Istorija[keisti]

Kas nori mokytis istorijos mokykloje? Butent tokia buvo pirmoji respublikos įkurėjo mintis. Lietuvos Respublikos istoriją mes mokomes mokykloje, nors ir ne norim. Taigi, Respublikos įkurėjas Donaldas Trumpas buvo sadistas ir privertė mus mokytis tos istorijos.

Respublika buvo įkurta 2579 metais prieš Kristų. Ir žinote, kodėl dinozaurai buvo sunaikinti? Dėl meteorito. Tiesiog, meteoritas labai supyko, kai sužinojo apie respublkos įkurimą ir sprogo.

1415 metais Respublika vėl atsirado. Lietuvos valdžia apkaltino Rusiją ir Putiną. Kai Putinas (augalas) išgirdo tokią naujieną, pradėjo juoktis ir... numirė nuo artrito.

1991 metais sausio 32 dieną per Respubliką Kazys Grinius vaikščiodavo, gėles skindavo. Prie jo privažiavo antrasis respublikos įkurėjas Lukašenka ir paprašė gelytės. Grinius nedavė jam tos gelytės. Antanas Smetona supyko ir nuvertė tą Grinių, bet gelytės Aleksandrui taip ir nedavė. KO-RUP-CI-JA. Žodyje "Korupcija" yra raidė "r", kaip ir žodyje "Respublika". Suprato tai Antanukas ir vėl įkurė respubliką, tapęs juos trečiuoju įkurėju.