Rokiškis

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search

Rokiškis - tai tokia valstybė tarp Čekijos ir Latvijos, kurioje gyvena karvės. Karvės yra baltos, jos geria pieną. Pieną geria karvės ir neduoda žolės. Iš žolės daro sūrį, kuris žalias. Žalią sūrį valgo elitas nes jis yra sūris su pelėsiais. Pelėsius valgo su vynu, kurį geria Andrius Užkalnis ir kiti elitai. Pelėsiai ir vynas daug pinigų kainuoja todėl šitaip elitas skriaudžia žmones.

Elitas skriaudžia žmones. Rokiškis yra blogio šaknis kadangi tenai visi valgomo sūrio pelėsiai ir prabanga. Tiktai turtuoliai tenai gyvena. Labai negerai kad šitaip žmonės apgaudinėjami.

Rokiškyje yra rokiškiniai sūriai ir dar Rokiškis Rabinovičius, kuris yra ne sūris, bet pelė. Pelės valgo sūrius ir jos irgi yra elitas. Nes jos valgo sūrius, kurių nevalgo paprasti žmonės. O paprasti žmonės nevalgo tų sūrių kurie geri ir prabangūs. Todėl tai labai nuskriaudžia žmones. Tai yra labiau liūdna, kad Rokiškio sūrių negali valgyti tie, kas yra neturtingi.

Dar sūriai yra apvalūs ir geltoni, panašiai kaip Mėnulis. Mėnulis yra danguje ir ten irgi skraido tiktai elitas, nes kosminiai skrydžiai labai brangūs ir daug kainuoja. Todėl paprasti žmonės tenai negyvena, nes negali sau to leisti, kadangi neturi tiek pinigų. Todėl Rokiškis yra elitinis miestas iš Mėnulio.

Rokiškyje yra dar bažnyčia, kur žmonės meldžiasi į dangų. Danguje yra Mėnulis, kuriame turtingi žmonės gyvena ir valgo prabangius sūrius. Todėl jiems ir meldžiasi. Ten pat gyvena ir kiti elitiniai turtuoliai.

Netiesa, kad čia transliacija iš Rokiškio psichiatrinės ligoninės.

Rokiškis yra toksai blogas kad Pipedija rašo kad jis yra geras. Bet mes nepatariam skaityt šitos nuorodos: Rokiškis
Rokiškis yra toksai neprotingas kad Vikipedija rašo kad jis yra protingas. Čia bus jums nesuprantama: Rokiškis