Valiuta: Skirtumas tarp puslapio versijų

Jump to navigation Jump to search
698 pridėti baitai ,  07:13, 5 gegužės 2011
nėra keitimo aprašymo
'''Valiutė''' - karaliaus Currencijaus meilužė. Sakoma, kad Valiutę (kitaip dar Valiūtė arba Valytė) reikia naudoti labai dažnai, net bažnyčioje, supiermarkutėse ir pardavyklose. Valytę paduoda ir paima visi, net popiežiai, prezidentai (štai ant pavyzdžio Lietuvos "prezė" Dalužė Muchamorova) ir kiti kūkio ir netik jo subdžektai. Manoma, kad, jei nebūtų seksualaus valiutės skatinimo, Lietuvos seimūrai neturėtų ką veikti. Valiutės kiekis yra dozuojamas šalyje dėl galimos defloracijos arba influencijos (kažkas panasaus į gripą), todėl piganų šefas, sėdintis Lietuvos banke ir klausantis Tarpkiaušinio Valiučių Fondacijos, Ronaldas Šarka ją (valiutę) kontroliuoja kaip neeilinę prostitutę, neleisdamas jai persidirbti ir pridirbti. Lietuviška valiutė gali būti keičiama į kitų šalių "valiutes". Tose šalyse jų paskirtis tokia pati, bet kitokia spalva, forma. Tai suprantama, nes ta pati valiutė kiekviena dieną nusibosta. Valiučių keitimus reguliuoja nežinomi (beveik) dėdės iš JAV (Jungtinių Afrikos Valstijų), kilę iš Šveicorių šalies ir šalies, esančios tarp tiurkų, arabų ir egipto. Jie taip daro, nes tik jie žino kokiu santykiu turi būti keičiamos valiutės. Jeigu jie to nedarytų, JAV ir Evžopos valiutėms (dolcai ir gevrai atitinkamai) butų kirdyk. Valiutė yra daloma (gali būti net plėšoma), mainoma, turi kvapą, skonį, gali būti užkrato platinimo šaltinis, todėl ją pavartojus reikia plauti rankas. Mūsų senoliai, tai žinodami, sukūrė posakius - ranka ranką plauna, piganai nekvepia (jeigu rankas nusiplovei), mažos dovanėlės stiprina raugystę. Nepamirskite plautis rankas! Valiutę naudokite saugiai, naudokite sargius! viešai
Valiutė yra daloma (gali būti net plėšoma), mainoma, turi kvapą, skonį, gali būti užkrato platinimo šaltinis, todėl ją pavartojus reikia plauti rankas. Mūsų senoliai, tai žinodami, sukūrė posakius - ranka ranką plauna, piganai nekvepia (jeigu rankas nusiplovei), mažos dovanėlės stiprina raugystę. Nepamirskite plautis rankas! Valiutę naudokite saugiai, naudokite sargius!
Viešas valiutinimo aktas yra priskiriamas prie bankiniu finansinių operacijų, kurios yra machinacinio pobūdžio. Valiučių skirtumai yra pagrindinis JAV, šveicorių ir dar vienos šalies atstovų (kitaip jie visi dar vadinami pirdazitais) klestėjimo šaltinis. Niekas iki šiol nebandė savavališkai pakeisti keitimo proporcijų (pvz. 100 USD=1 Litas), nors jau kuris laikas kaip būtų laikas tai padaryti.
Finansų ir ekonomikos mokslas pasižymi aiškumu ir paprastumu. Tai iliustruoja pavyzdys :
"''Finansinių segregacijų indeksacija priklauso nuo latentiškai adekvačių mažoritarinių abstrukcijų, todėl negalima inspiruoti ambivalentiškų koreliuojančio monitoringo inovacijų.''"
{{stub}}
 
Anoniminis naudotojas

Naršymo meniu