Tadas Blynius

Straipsnis iš Juokopedijos, humoristinės enciklopedijos
Jump to navigation Jump to search
Tadas Blynius

Tadas Blynius - Lietuvos asmenybė, kovotojas už socializmą (bet prieš komunizmą) ir lygias teises, gėjų ir girtų Seimo narių priešininkas, laisvo gyvenimo be maistinių priedų E pasekėjas. Save laiko legendinio vargšų užtarėjo, plėšiko Tado Blindos giminaičiu, gyvena Plungės rajono, Lopaičių kaimo apylinkėse.

Garsus Tadas Blynius ir tuo, kad jis nuo pat pradžių buvo legenda ir kitas jo vardas buvo Tadas Blinda, bet tai neigia Vikipedija. Todėl Tadas Blynius yra garsiausias memas.

Gimė 1966 metais, nuo 6 mėnesių pradėjęs vaikščioti, jau po kelių savaičių įkopė į netoli jo tėvų trobos buvusią Lopaičių kalvą ir iškėlė trispalvę. Girtas tėvas, anksčiau dirbęs milicijoje, už prasižengimą ištrėmė į mišką, liepdamas 2 dienas praleisti ąžuolo viršūnėje suręstoje trobelėje. Tadas naktį, pasišviesdamas rastu žiebtuvėliu, vien misdamas mėlynėmis ir medžių žėve, gerdamas šaltinio vandenį, nukeliavo apie 300 metrų iki ūkininko sodybos, ir grasindamas daiktu panašiu į pagaliu, neaiškiai mykė, bet užkliuvęs už katino kojos, buvo grąžintas namo. Tėvas supratęs neeilinius Tado sugebėjimus, padarė tatuiruotę jam ant sėdynės, bei jausdamas artėjančią mirtį, koktu uždraudė negerti ugninio vandens, o atėjus laikams, kai "bambalis alaus taps brangesniu už pašventintą vandenį, o kapitalistiniai ereliai skraidys po prezidentūrą", išleido jį į platų pasaulį. Tačiau Tadas, supratęs kad "aukštai kilęs, žemai pulsi", apsigyveno miške, išmaldos prašydamas iš netoli keliu pravažiuojančiu keleivių, skelbdamasis atliekantis svarbią populistinę misiją. 1995 metais, laikraščio "Žinios už 50 centų" vyriausias redaktorius, vykdamas su savo mylima uošve savaitinių atostogų, pastebėjo jį purviną medituojantį ant akmens, nufotografavo šiam nesutikus, ir patalpino nuotrauką pirmajame puslapyje.

Išgarsėjęs Tadas Blynius netoliese, iš "Sekundės banko" gautos paskolos, įkūrė užeigą "Šalia kelio kariam čia", gamino firminius blynelius, su mėlynių uogiene, pasakodamas apie savo gyvenimo būdą. 2000 metais bandė balotiruotis į Seimą, bet pralaimėjęs būsimam prezidentui Rolandui Paksui, išpranašavo, kad šis tapęs žinomo žmogumi "nusitapšnos, nusivalys ir paslys kaip peslys".

2006 metais išleido knygą pavadinimu "Kas nėra kas arba kodėl netaps todėl".